RE: Great rns28 Nov 2022 08:05
Aktualizacja25 listopada 2022 11:11
Wyglada na to, ze AV bedzie w Londynie w przyszlym tygodniu 29 w @minesandmoney i bedzie czescia panelu inwestycyjnego Lithium.
https://twitter.com/AnthonyViljoen/status/1596066480839589889?s=20&t=qkk3cLrxQnBvF_2v4pffrg
OdpowiedzPolec (2)Zglos post
dziobiaca kaczka
Posty: 531
Cena: 4,50
Bez opinii
RE: Swietne rns24 listopada 2022 13:52
Ag, nie jestem pewien, czy zgodzilbym sie z tym, ze wszyscy górnicy sa poza menu, glencore ostatnio osiagnal najwyzszy poziom. Przynoszacy straty, mlodsi górnicy, z bardzo duzymi przeplywami pienieznymi, cóz, to co innego.
Publikowanie wiadomosci o sukcesach odwiertów, gdy firma walczy o pozyskanie srodków finansowych potrzebnych do wprowadzenia litu do produkcji, wydaje sie calkiem bezcelowe. Jedna z rzeczy, które osiaga, jest nieco bardziej ubrac przednia szybe dla potencjalnych nabywców, ale dopóki te liczby nie zostana ustalone i zgodne, nawet to ma znikomy wplyw.
Jak AV moze nawet twierdzic, ze przyspiesza strumienie produktów ubocznych, kiedy fundusze potrzebne do tego sa niepewne, aw najlepszym razie beda dostepne dopiero w przyszlym roku, jest smieszne. Jesli to taka swietna okazja, dlaczego ci inwestorzy/pozyczkodawcy nie wspinaja sie po sobie, aby podpisac umowe?
Glupota z pierwszego pólrocza, kiedy firma faktycznie stracila 1,4 miliona funtów przychodów z powodu niezabezpieczenia stalych cen na puszke, jest równiez dosc zenujaca. Nic dziwnego, ze dyrektor finansowy poszedl na spacer.
Chodz AV, znajdz nam kupca i mozemy isc dalej.
Odpowiedz Polec Zglos post
jeden czlonek Premium
Posty: 2082
Cena: 4,50
Bez opinii
RE: Swietne rns24 listopada 2022 10:34
Przyzwoite wyjasnienie Agricore poza menu.
Postrzegalem to jako okazje do zainwestowania po raz pierwszy i zarejestrowania kadencji w jednej z najsolidniejszych mniejszych koparek poszukiwawczo-wydobywczych z perspektywami wzrostu.
SP ponizej ostatniego podbicia o 5 pensów.
OdpowiedzPolec (1)Zglos post
agroturystyka
Posty: 758
Cena: 4,50
Bez opinii
RE: Swietne rns24 listopada 2022 09:56
Legwig, Growth aka Jam Tomorrow akcje sa poza menu. Zielone akcje sa wylaczone z menu. Górnicy sa poza menu.
Czemu? Strach przed recesja dla wzrostu. Rozczarowanie postepami COP26/27 i strzelanie w stope zielonych podatków. Niskie ceny cyny.
Pozostaje tutaj duzym udzialowcem i ostatnio doladowalem / usrednilem do 5,1 pensa, z czego jestem bardzo zadowolony. Rozbieznosc wartosci jest zdumiewajaca. Ale wymagana jest cierpliwosc.
OdpowiedzPolec (4)Zglos post
Czlonek premium Legwiga
Wow, po prostu nie rozumiem reakcji na to udostepnienie.